• 22 632 32 43

  • shop@natura-akacka.com.pl

Producenci
Ceryfikaty

 

Układ nerwowy to jeden z najważniejszych elementów ludzkiego organizmu, jest niezwykle skomplikowany i pełni odpowiedzialną rolę:

  • odbiera impulsy z otaczającego nas świata i przekazuje je do komórek, a te - w odpowiedzi na otrzymany impuls - decydują o fizycznych i psychicznych  reakcjach organizmu 
  • odpowiada za zdrowie psychiczne
  • jest odpowiedzialny za pracę mózgu - m.in.pamięć i koncentrację ( proces uczenia się, kojarzenia faktów)
  • wpływa na prawidłowy sen
  • dzięki niemu funkcjonują nasze zmysły 
  • poprzez przekazywanie impulsów nerwowych wpływa na pracę narządów wewnętrznych np. silny stres przyspiesza pracę serca, powoduje pocenie się rąk, spłyca i przyspiesza oddech, a niekiedy ma działanie przeciwne - zwiększa koncentrację i poprawia kojarzenie faktów, działa stymulująco na funkcjonowanie mózgu 
  • wpływa na działanie całego organizmu - np. rozkurcza oskrzela, zwęża naczynia krwionośne, zwiększa napięcie mięśniowe
  • reasumując: odpowiada za naszą formę psychofizyczną.

Zbyt długie działanie niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego wywołuje wiele dolegliwości i chorób, aby ich uniknąć należy odpowiednio zadbać o kondycję układu nerwowego i regularnie wspomagać jego pracę naturalnymi preparatami.

Układ nerwowy

Chcesz wzmocnić swój układ nerwowy i jego funkcjonowanie, co zdecydowanie przełoży się na poprawę Twojego samopoczucia?

W naszym sklepie znajdziesz wiele naturalnych, ziołowych produktów, które usprawnią pracę układu nerwowego i ułatwią Ci walkę z uciążliwymi objawami.

Na dobry sen

Polecamy stosowany od dawna kozłek lekarski, bardziej znany jako waleriana. Uspokaja i poprawia jakość snu, wycisza. Kupisz go w formie kapsułek i kropli. Do wyboru masz również herbatki ziołowe oraz mieszanki ziół, łagodnie uspokajają i ułatwiają zasypianie -

Herbatka Dla Nerwusów, Nerwobonisan Ojca Grzegorza.

Walczysz ze  stresem? Mamy dla Ciebie odpowiednią broń:

Ashwagandha - ( witania ospała, roślina pochodząca głównie z Indii) cieszy się rosnącą popularnością, nieocenione jest jej działanie uspokajające. Wspiera terapię stanów lękowych i depresyjnych. Pomaga zwalczyć silne zmęczenie, leczy bezsenność i pomaga kobietom w okresie menopauzy. Zmniejsza bóle wywołane napięciem mięśni, jest źródłem żelaza, skutecznie poprawia odporność organizmu oraz pracę mózgu. U nas kupisz Ashwagandhę w kroplach i kapsułkach o znakomitej przyswajalności. 

Dla podniesienia energii i  wydolności organizmu, aby zmniejszyć uczucie znużenia i zmęczenia wybierz preparaty witaminowe. Doskonale sprawdzają się  witaminy z grupy B wraz z witaminą C ( kompleks witamin Solgar).

Nasz sklep oferuje wiele naturalnych produktów, które pomogą Ci w codziennym funkcjonowaniu - niwelują stres i jego objawy, działają relaksująco, koją nerwy, wyciszają, zmniejszają napięcie nerwowe, dodają energii  i poprawiają pracę mózgu.

Zapraszamy, poznaj całą ofertę i wybierz preparat, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby. Przypominamy jednocześnie, że suplementacja nie powinna zastąpić klasycznej farmakoterapii, w razie jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium