Kem do rąk z masł.SHEA,MRELA 100 ml

Wegański krem do rąk z wysoką zawartością intensywnie nawilżającego masła shea. Krem polecany do codziennej pielęgnacji suchej, zniszczonej i podrażnionej skóry rąk. Łatwo rozprowadza się na skórze, nawilża i regeneruje przywracając skórze aksamitny wygląd. 

Dostępność: brak towaru
Cena: 14,00 zł 14.00
ilość szt.
Zyskujesz 14 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Maroko Produkt Sp. z o.o.
Kod EAN: 5903351782883
Kod produktu: TT003362

Opis

Naturalny krem morelowy do codziennej pielęgnacji rąk o subtelnym, słodkim zapachu wygrzanej w słońcu moreli. Lekka formuła kremu, ekspresowo się wchłania nie pozostawiając tłustych śladów.

Odżywcza, silnie nawilżająca konsystencja sprawi, ze uczucie ściągnięcia, szorstkość i suchość znikną. Wspomaga naturalną regenerację, zmiękcza i wygładza skórę.

Mieszanka szlachetnych olei: arganowego, z pestek moreli, jojoba oraz odżywczego masła shea, koi oraz pobudza do naturalnej odnowy. Dodatek pantenolu łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia jakie mogą pojawić się na skórze dłoni w ciągu dnia. Witamina E będąca jednym z najsilniejszych antyoksydantów, skutecznie zwalcza wolne rodniki oraz spowalnia proces starzenia się skóry. Dłonie na długo pozostaną aksamitnie miękkie i gładkie w dotyku.

ODŻYWCZO - NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK MORELOWY

• doskonale pielęgnuje skórę, szczególnie narażoną na nadmierne przesuszanie i pękanie
• zapewnia dogłębne nawilżenie skóry
• skutecznie regeneruje oraz wspomaga naturalną warstwę ochronną skóry
• łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry, szczególnie wywołane niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi
• nadaje skórze jedwabistą gładkość

DLA JAKIEJ SKÓRY?

Odżywczy krem morelowy jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, szczególnie polecany kiedy dłonie wymagają silnego nawilżenia i regeneracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl