• 22 632 32 43

  • shop@natura-akacka.com.pl

Producenci
Ceryfikaty

 

Przeciwutleniacze - antyoksydantySuplementy dawkowane zgodnie ze wskazaniami na ulotkach sprawiają, że nie grożą nam żadne braki witaminowe czy mineralne, a stężenie antyoksydantów utrzymuje się na optymalnym poziome umożliwiając skuteczną walkę z tzw. stresem oksydacyjnym czyli stanem zaburzonej równowagi pomiędzy wytwarzaniem wolnych rodników a ich zwalczaniem przez antyoksydanty.

Usiłując zatrzymać młodość i zdrowie sięgamy po rozmaite suplementy diety albo szukamy pomocy chirurga plastyka. Tymczasem warto pamiętać, że za starzenie się komórek naszego ciała odpowiadają wolne rodniki, które najłatwiej spacyfikować dzięki antyoksydantom czyli przeciwutleniaczom. Usuwanie wolnych rodników to nie tylko gwarancja zdrowej, jędrnej i młodo wyglądającej skóry, ale także szansa zahamowania rozwoju chorób cywilizacyjnych.

Do najsilniej działających antyoksydantów zaliczamy witaminy A, C i E oraz beta-karoten. Oczywiście możemy dostarczać je organizmowi wraz z pożywieniem, ale jak wiadomo, nasz organizm nie jest w stanie akumulować witamin na dłużej i dlatego warto zażywać antyoksydanty w tabletkach, dbając o ich stały poziom.

antyoksydanty, polifenole

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium